Szukasz dyspozycyjnych, solidnych, bezawaryjnych autokarów, dostarczanych przez firmę będącą liderem w swojej branży?
Zadzwoń do nas!

Wynajem autokarów w Lublinie jeszcze nigdy nie był tak prosty – wystarczy jeden telefon z minimalną specyfikacją zapotrzebowania (dzień, godzina, liczba osób, trasa), by już zarezerwować autokar dla siebie. Do ustalenia pozostają jeszcze tylko warunki finansowe, ale możesz być pewien, że będziesz nimi bardzo pozytywnie zaskoczony.

Co wyróżnia naszą ofertę wynajmu autokarów? Przede wszystkim szereg korzyści, takich jak:

  • Luksusowe, świetnie wyposażone pojazdy (klimatyzacja, Wi-Fi, gniazdka z prądem)
  • Wysokie kwalifikacje i doświadczenie kierowców (włącznie z wszelkimi certyfikatami)
  • Ubezpieczenie na czas przejazdu w cenie
  • Możliwość negocjacji cen, a dla stałych klientów atrakcyjne rabaty
  • Nienaganny stan techniczny autokarów, które są pod stałą opieką mechaników
  • Dyspozycyjność 24 godziny na dobę
  • Możliwość jazdy nawet na bardzo odległe trasy

Nie zastanawiaj się – zadzwoń już dziś i wynajmij najlepsze autokary w Lublinie!

Jesteśmy firmą, która bardzo dynamicznie rozwija się w dziedzinie szeroko pojętego transportu osób z Lublina. Z uwagi na poprawiające się z roku na rok wyniki finansowe, postanowiliśmy zainwestować w naszą flotę i uruchomiliśmy usługi wynajmu autokarów oraz wynajmu busów w Lublinie.

Na naszym wyposażeniu znajdują się pojazdy spełniające wszelkie europejskie normy – zarówno te ekologiczne (np. emisji spalin), jak i związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem pasażerów. Zakup pojazdów nie był sprawą przypadkową – pozyskaliśmy takie modele, które gwarantują w pełni bezawaryjną, bezpieczną podróż oraz dają mnóstwo komfortu podróżnym, dzięki szeregowi benefitów, takich jak klimatyzacja czy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Wynajem autokarów oraz busów w Lublinie w naszej firmie to nie tylko doskonałe maszyny i profesjonalni kierowcy, ale także atrakcyjna, niska ceny. Wychodzimy bowiem z założenia, że wynajem autokaru do transportu gości weselnych, pracowników firmy czy turystów biura podróży wcale nie musi być sprawą kosztowną. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu – z pewnością uda nam się wynegocjować warunki satysfakcjonujące obie strony.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu busów oraz autokarów na terenie całego woj. Lubelskiego !

Wynajem autokarów w Lublinie !