Wyjazdy integracyjne Lublin !

Czas ruszać ku przygodzie! To hasło przyświeca coraz większej grupie Polaków, która każdego roku postanawia poznać trochę świata, poczynając od naszego kontynentu. Jest to szansa na odkrycie tego, co w poprzednim ustroju było nieosiągalne – inna kultura. Mówiąc nieskromnie – my też mamy w tym swój udział. Jaki? Organizujemy od wielu lat z powodzeniem wyjazdy integracyjne Lublin.

Posiadamy własną rozbudowaną flotę pojazdów, na którą składają się pojazdy nowoczesne, dzięki którym podróż jest nie tylko bezpieczna, lecz także bardzo komfortowa. Owe pojazdy prowadzone są przez niezwykle doświadczonych kierowców, którzy na trasach międzynarodowych pokonali tysiące kilometrów. To właśnie takie połączenie powoduje, iż organizowane przez nas wyjazdy integracyjne z Lublina cieszą się taką popularnością.

Przez lata działania na rynku udało się nam zebrać potężne grono zadowolonych klientów, którzy są w stanie potwierdzić, o jak wysokiej jakości usług tu mowa. Nie ma dla nas miejsca na kontynencie, do którego nie jesteśmy bezproblemowo dotrzeć. Dopasowujemy się do klienta a nie klient do nas – dla każdego jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią ofertę, zarówno w wersji niskobudżetowej, gdzie głównym czynnikiem determinującym wybór przewoźnika jest cena, jak również dla osób o większych wymaganiach, oczekujących podczas podróży luksusów.

Dokładamy wszelkich starań, by podróż z nami była czystą przyjemnością – nowoczesne pojazdy, klimatyzowane, z rozwiązaniami multimedialnymi zapewniającymi rozrywkę podczas podróży jak również odpowiednio profilowane fotele – to tylko kilka elementów, które zasadniczo wpływają na wygodę podróży a są dostępne we wszystkich naszych pojazdach.

Czy to za mało argumentów?

Jesteśmy jednym jednym z liderów w zakresie organizacji przewozów grupowych, jako jedni z nielicznych wprowadzamy cały czas nowe, innowacyjne rozwiązania, mające na celu poprawienie organizacji naszej działalności, co wpływa bezpośrednio na czas przejazdu a także związane z tym koszta.

STANTRANSZapraszamy na wynajem busów oraz autokarów na wyjazdy integracyjne !